Web Tasarımda Doğru Kodlamanın Önemi

Web tasarımı, kurumların veya kişilerin arama motorlarında görünürlüğünü sağlayan şirket veya kişi tanıtımı için hazırlanan tasarım fikirlerinin uygulama üzerinde belirli kodlarla yazılması işlemidir.

Avukat Web Sitesi

Bu mesleği icra eden kişilerin daha iyi bir intiba bırakmaları için web siteleri çevrimiçi kartvizit gibidir. Bir avukatın web sitesi kendi iş özeti, portfolyosu olabilir. Bununla birlikte sunulan hizmetler hakkında da bilgi verilerek insanların görüşme…

Grafik Tasarım Neleri Kapsar?

Grafik Tasarım basılı medya ve dijital içeriklerin hazırlanması ve sunulması süreçlerinin tümüne verilen addır. Bir işletmenin, markanın, influencerların, fenomenlerin ve bireylerin ihtiyaç duyduğu tüm tasarım alanlarında profesyonel bir hizmet gerektirir.

Hangi Sosyal Medya Uygulamasını Tercih Etmelisiniz?

Günümüzde her türlü alanda, çeşitli özelliklerde ve farklı kesimlere hitap eden sosyal medya uygulamaları türemiştir. Kendiniz ya da işletmeniz için hangi mecrayı seçmeniz gerektiğini biliyor musunuz? Bu yazımızda sosyal medya konusuna değineceğiz.

SEO Stratejileri

Gelişen ve daima yeniliklerle değişen modern çağ içerisinde vazgeçilmezimiz haline gelen internet, tüm web siteler için en etkili ulaştırma aracıdır. Genellikle internet üzerinden yapılan aramalarda karşımıza çıkan sıralardan en yukarıda olanlarını tercih eder ve aramalarımızı…

Google Dostu Organik SEO

Google uyumlu SEO en çok kullanılan arama motoru Google için, Google arama botlarının algoritmalarına ve modern arama sorgu yapısına uygun şekilde yapılmasıdır.

E-ticaret danışmanlığı, reklam ve içerik yönetimi, kurumsal kimlik tasarımı vb. gibi çözümler üreten dijital reklam ajansı.

Parmak Medya © 2021. Her Hakkı Saklıdır.

WhatsApp Destek Hattı