Doktor Web Sitesi – Özel Klinik Web Sitesi

Doktorlar ve özel muayenehaneler hastalarına bilgi vermek ve onlara hastalıkları tanıtmak tedavi yollarını anlatmak amacıyla web sitelerini kullanabilirler. Böylece hastalar hastalıkları için doğru hekime başvuruda bulunabilir. Bir hastalığın teşhisini ve tedavisini tabi ki alanında uzman bir doktor yapmalıdır. Ancak hastalar da hastalıklarını doğru tanımlayıp teşhis için doğru hekime gitmelidir. İşte doktor web siteleri de tam böyle bir amaca hizmet etmek için kurulmalı ve hizmet vermelidir.

Doktor web sitesi tasarımı açısından doktorun hizmet verdiği alana yönelik tasarım detayları içermelidir. Örneğin çocuk hastalıkları uzmanı olan bir doktor için daha renkli ve canlı detaylara sahip bir tasarım, diş hekimleri için mavi-beyaz renklerinin ağırlıklı olduğu bir tasarım, özel klinik ve muayenehaneler için de kurumsal görünümlü bir web sitesi tasarımı yapılabilir.

Ayrıca web sitelerine randevu vermek için bir sistem de eklenerek web sitesinin daha işlevli olması sağlanabilir. Hem de randevu takibini kolaylaştırarak olası bir karışıklığın önüne geçilmiş olur.

Web sitesine belirli aralıklarla yazılacak yazılar web sitesinin güncel kalmasının sağlayacak hastaların bilgilenmesine katkıda bulunacaktır. SEO açısından da düzgün ve anlaşılır yazılan, hastaların anlamayacağı türden ağır tıbbi terim içermeyen yazıların okunma sayısına ve sayfada geçirilen sürenin artmasına olumlu etkisi gözlemlenmiştir.

Daha fazla bilgi almak ve projenizi hayata geçirmek için Parmak Medya WhatsApp Destek Hattı’nı kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

E-ticaret danışmanlığı, reklam ve içerik yönetimi, kurumsal kimlik tasarımı vb. gibi çözümler üreten dijital reklam ajansı.

Parmak Medya © 2021. Her Hakkı Saklıdır.

WhatsApp Destek Hattı