Mimar Web Sitesi – Mimarlık Ofisi Web Sitesi

Mimarlar serbest nitelikli uzman sınıfından çalışanlardır. Kendi başlarına çalışabilecekleri gibi bir mimarlık ofisine bağlı da çalışabilirler. Kendi işini yapan mimarlar için adını duyurmak ve referanslarını göstermek iş görüşmelerinden daha olumlu sonuçlar almaları için web sitesi önemli bir kriterdir. Bunu yapmanın birçok yolu vardır. Geleneksel medya araçları kullanılarak yapılabileceği gibi dijital medya araçları kullanılarak da tanıtım yapılabilir.


Dijital medyanın öne çıktığı günlerde herkes aradığını internet üzerinden web siteleri aracılığıyla ulaşıyor. Sizi arayan müşterilerinize orada olduğunuzu göstermek için bir web sitesi, yaptırmayı düşünebilirsiniz. Ayrıca geçmiş dönem yaptığınız projelerinizi de web siteniz aracılığıyla sergileyebilirsiniz. Böylece profesyonelliğinizi daha yakından görmelerini sağlarsınız.


Mimarlık ofisleri için de güvenilirlik açısından bir web sitesi olmalıdır. Hem işlerinizi sergileyebilir hem de mevcut ya da potansiyel müşterilerinize güven veren bir izlenim bırakmış olursunuz. Sitenize dahili WhatsApp butonu eklentisi kurabilir, çevrimiçi galeri oluşturabilir ve videolar ekleyebilirsiniz.


Daha fazla bilgi almak ve projenizi hayata geçirmek için Parmak Medya WhatsApp Destek Hattı’nı kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

E-ticaret danışmanlığı, reklam ve içerik yönetimi, kurumsal kimlik tasarımı vb. gibi çözümler üreten dijital reklam ajansı.

Parmak Medya © 2021. Her Hakkı Saklıdır.

WhatsApp Destek Hattı