Grafik Tasarım

Dijital Grafik Tasarım Hizmetleri

Dijital medya alanlarında yapılan grafik tasarım işleri Facebook kapak görseli tasarımı, Twitter başlık tasarımı, LinkedIn kapak tasarımı, Facebook profil fotoğrafı tasarımı, Twitter profil görseli tasarımı, Instagram profil fotosu tasarımı, Instagram story’si, Facebook Hikayesi, Twitter Fleet tasarımı ve WhatsApp durumu tasarımları, Facebook gönderileri tasarımı, Twitter Tweet tasarımları, Instagram post tasarımları, Instagram öne çıkanlar tasarımı, banner görseli ve reklamları tasarımı, Google Adsense reklamları, blog yazıları görsel tasarımları, e-ticaret ürün görsellerinin düzenlenmesi gibi işlemlerden oluşur.

 

Geleneksel Grafik Tasarım Hizmetleri

Geleneksel medyaya gelecek olursak da daha çok basılı örneklerden bahsedebiliriz. Kartvizit, broşür, afiş, el ilanı, rollup (roll-up, ayaklı afiş), restoran menüsü (mönü), fuar-kongre tanıtım tanıtım afişi, tente branda tasarımları, araç kaplama ve giydirme tasarımları, ürün markalama tasarımları (etiket, marka pulu vb.) ve bunun gibi fiziksel sayılabilecek tasarımlar bu kategoriye girmektedir.

Bu ve benzeri tüm alanlardaki grafik tasarım hizmetleri vermekteyiz.

E-ticaret danışmanlığı, reklam ve içerik yönetimi, kurumsal kimlik tasarımı vb. gibi çözümler üreten dijital reklam ajansı.

Parmak Medya © 2021. Her Hakkı Saklıdır.

WhatsApp Destek Hattı