Web Tasarım

Web Sitesi Tasarımı

Kurumsal web sitesi tasarımı için önce kurumunuzu tanıyor daha sonrasında bir yol haritası belirleyip birlikte tasarımını yapıyoruz. Tasarım çizgimiz göze hitap etmesi ve verilmek istenen mesajı en net biçimde ifade etmektir. Web sayfaları kurumunuzun reklamını yapmak için en iyi ve en etkili yollardan birisidir.

Yaptığımız web siteleri mobil uyumlu olmakla birlikte tüm cihazlarda en iyi görüntüyü verecek şekilde tasarlanmaktadır.Bilgisayarda, telefonda ve tablette görüntülerde bozulma olmaz. İnsanların yüzde 80’i internete erişmek için yalnızca cep telefonlarını kullanmaktadır. Bu sebeple bizim önceliğimiz de web sitelerinin en önce telefon ekranlarında uyumlu görünmesidir.

E-Ticaret Web Sitesi

Firmalar için kurumsal bir web sitesine sahip olmak daha önceden prestij demekken artık bir web sitesine sahip olmak var olmak demektir. İnternette var olmayan bir firma aslında yoktur.
Parmak Medya kurduğu bütün web siteleri için W3C Global SEO standartlarını uygular ve mobile uyumlu web siteleri tasarlar.
Google’da organik olarak ön sırada çıkmanız için SEO’ya uygun içeriklerle sitenizi oluşturuyoruz.

Hizmetlerimizi kapsayan alt alanlar:
  • Pazaryerlerine kayıt (Hepsiburada, N11, Trendyol, Amazon)
  • Satılan ürünlere göre en iyi site tasarımı
  • Site üzerinden online alışveriş ve ödeme sistemi
  • Site üzerine veri girişi yapılabilecek şekilde ilgili personele eğitimlerini vermek

E-ticaret web sitenizin bütün güçlü ve zayıf yönleri tespit edilir. Rakip analizi yapılarak rakiplerinize karşı üstünlük kurmanız sağlanır.

E-ticaret danışmanlığı, reklam ve içerik yönetimi, kurumsal kimlik tasarımı vb. gibi çözümler üreten dijital reklam ajansı.

Parmak Medya © 2021. Her Hakkı Saklıdır.

WhatsApp Destek Hattı